Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> SHBA:Arrestohen tre hajna
xheem
Postuar nė: 07.01.2013, 15:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 884
Antari Nr: 2590
Bashkangjitur: 04.09.200603-01-2013 10:28

Tre shqiptarė kanė pėrfunduar nė prangat e policisė amerikane pasi janė arrestuar nė flagrancė duke vjedhur njė qendėr tregtare nė Palo Alto tė Kalifornisė.

Tė arrestuarit Kosta dhe Fatbardha Barjaba dhe Joniada Barjaba janė dėrguar nė institucionin e paraburgimit nė San Mateo County's Maguire Correctional Facility.

Tre shqiptaret rezidentė nė Shqipėri pritet tė pėrballen me akuzėn e vjedhjes sė kryer nė bashkėpunim.


http://www.zeri.info/artikulli/29/29/65253...iptare-ne-shba/


----------------------------------------
"Zemra ėshtė si njė enė.Mendohu mirė para se tė fusėsh diēka aty".
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio