Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pas 15 marsit
Zedka
Postuar nė: 09.01.2013, 14:56
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Nga 15 marsi i kėtij viti, chat-i historik i MSN-sė do tė mbyllet dhe do tė integrohet plotėsisht me Skype, gjė e cila pritet tė realizohet nėn mbikqyrjen e Microsoft-it.

Skype do tė zėvendėsojė Windows Live Messenger, shėrbim tė lindur nė 1999 dhe qė sot numėron mbi 100 milionė pėrdorues.
Fotografi e jashtme smile5012sd54s5d.gif smile5012sd54s5d.gif smile5012sd54s5d.gif smile5012sd54s5d.gif ]

Sa mir do jet se kohen e fundit shum kam pas prob.. me msn


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio