Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rusi, fėmija 3 vjeē, i vdekur nė frigorifer
Zedka
Postuar nė: 09.01.2013, 15:28
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010

Njė fėmijė i moshės tre vjeē ėshtė gjetur i ngrirė pa jetė brenda nė frigoriferin e shtėpisė. Ngjarja tronditėse ka ndodhur nė qytetin Kazan.
Fėmija jetonte me dajėn dhe tė ėmėn. Ishte pikėrisht nėna e tij qė e gjeti trupin e pajetė tė vogėlushit brenda nė frigorifer, pasi u zgjua pėr ta
kontrolluar nė mes tė natės. Sipas hetuesisė, fėmija ėshtė futur nė frigorifer pėr lojė dhe pasi ka mbyllur derėn, ka vdekur


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio