Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pola Kinski,me ka dhunuar babai
xheem
Postuar nė: 09.01.2013, 19:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 884
Antari Nr: 2590
Bashkangjitur: 04.09.2006Aktorja Pola Kinski,ne nje interviste per revisten "Stern",ka leshuar akuza te renada ndaj babait ta saje,aktorit te ndjere Klaus Kinski,i cili e ka perdhunuar ate qe nga mosha 5 vjeēare deri ne moshen 19-te.


http://de.nachrichten.yahoo.com/pola-kinsk...-132125745.html


----------------------------------------
"Zemra ėshtė si njė enė.Mendohu mirė para se tė fusėsh diēka aty".
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 10.01.2013, 20:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008se shpejti pritet qe far ket kirshter psikopat ,ta shpallin te semure psiqik....


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio