Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sherbimi sekrete kontrollon-KUJDES
Jack-Jones
Postuar nė: 17.01.2013, 20:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012Ju njoftoj nga nje te vertet qe zbulova sot,se sherbimet sekrete ne Mk,kontrollojne Fejsbukin,twiter,dhe forumet tjera ne MK,si dhe kete forum studentet.info...Kujdes se cka shkruni dhe publikoni...
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 17.01.2013, 20:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009SMA NIN ASPAK.


Kjo eshte nje "metod" e pushtetit(dihet kush e ka sherbimin sekret) qe ti hesht kundershtaret-ata qe nuk mendojn njejt.----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Fidaim
Postuar nė: 17.01.2013, 21:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1885
Antari Nr: 22565
Bashkangjitur: 13.06.2009Rrnofte Republika e Kosoves, Rrnofshin Trojet e Bashkuene Shqiptare, rrnofte Ushtria Clirimtare e Trojeve Antike Shqiptare :D


----------------------------------------
Ne bėmė ēdo gjė nė tokė zbukurim tė saj qė Ne t’i testojmė ata qė tė shohim se veprat e kujt janė mė tė mirat. (Sure al-Kahf: 7)
PM
Top
Alex
Postuar nė: 17.01.2013, 23:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008Kjo ka qene dhe do jete.

Mirpo koheve te fundit ndodhe pak si me ndryshe.

Une per vete sfrigohem, se flas gjithcka cka ehste realitet, dhe nuk shpif, megjithate ehste mire te kemi kujdes sidomos ne fcb, se cka bejme.
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 18.01.2013, 11:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012fejejt i ka ki mileti jon xhi voton kto pisa smil4a8acf686328f.gif
PM
Top
xheem
Postuar nė: 18.01.2013, 16:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 884
Antari Nr: 2590
Bashkangjitur: 04.09.2006 Citim (Jack-Jones @ 17.01.2013, 21:21)
Ju njoftoj nga nje te vertet qe zbulova sot,se sherbimet sekrete ne Mk,kontrollojne Fejsbukin,twiter,dhe forumet tjera ne MK,si dhe kete forum studentet.info...Kujdes se cka shkruni dhe publikoni...

Vella,a e ke ditur se edhe partite politike kan shebimet e veta sekrete?


----------------------------------------
"Zemra ėshtė si njė enė.Mendohu mirė para se tė fusėsh diēka aty".
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio