Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Objekti i ri i USHT-se ne gjendje alarmante
Gentz
Postuar nė: 25.01.2013, 15:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 25198
Bashkangjitur: 06.06.2010Ende pa u leshu ne perdorim per studentet objekti i ri i USHT ka fillu te prishet isha dhe e pashe vet me syt e mi: Objekti ka pesuar carje plasaritje,rrjedhte uji dmth izolim skishte aty sa parat kan hy aty dhe asnjeher su be si duhet..pun shiptarhanesh mo...vjedhja e madhe..
E prene shiritin dhe than qe u leshu ne perdorim ,prej vitit 2002 ka fillu ky objekt qe sdihet kur dot perfundoj..
than qe gati do jet per semestrin e dyte por ska gjasa te jet gati.

PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio