Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Daēiēi, person non-grata
trimi.80
Postuar nė: 29.01.2013, 00:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012Grupi i tifozėve “Shfercerat” nga Shkupi, kanė shpalosur njė flamur gjigand nė pjesėn ballore tė qendrės tregtare “Mavrovasja” nė Shkup nė tė cilėn kanė vendosur edhe njė fotografi tė presidentit serb Ivica Daēiq, ku shkruan “Person non grata” dhe i kanė mbuluar fytyrėn me njė X tė kuq. Pėrveē kėsaj, tė rinjtė shqiptarė nga Shkupi kanė shpalosur edhe portrete tė heronjve kombėtarė Ismail Qemali, Gjergj Kastriot Skenderbeu dhe Adem Jasharit.

http://www.koha.mk/aktuale/19718.html
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 29.01.2013, 09:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009Per gjunah jemi na shqiparet.prej qe artan grubi eshte ne bdi,kshtu gjera do te shofem shpesh nga shvercerat.moti kam thene,shqiptaret ne maqedoni nuk jan ' futballski kllub slloga jugomagnat' me kryetar rafet muminovic.aj milloshi i vogel erdhi dje ne shkup,jau tha ne ftyr shqiptareve cka pat per te thene,e shqiptaret e mjere " reaguan" dhe e shpallen persona non grata hahahhahaha.o virana a mendoni se na pyet dikush neve ktu se kan ta pranojm e kan jo a.po deri sa ka ardh koha nje tifo grup dhe nje levizje qeveritare zgjohu te perfaqesoje shqiptaret ateher na edhe nuk meritojme me shum se kaq sa kemi.jemi bere per gjunah valla.
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 29.01.2013, 13:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012o blerim77 shume din me kritiku ti prej karrikes,pse sdole ti me protestu nese kene kaq patriot,hehe,sbehet patriotizmi me tshkrujtme ktu,me germa.ata bile kane be nje gjest e ti cka ske be asgje te ngel ta mbyllish gojen dhe mos u ben filozof.Sadopak ai e morri vesht se dikush ka reagu,edhe ne konference per shty e pyetne gazetaret per kete,e ti qe ske be asgje mos u ben kritikues prej salloni nshpi.
PM
Top
Armati
Postuar nė: 29.01.2013, 13:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 634
Antari Nr: 9745
Bashkangjitur: 23.09.2007Persona Non-grata, qė pritet me nderimet mė tė mėdha shtetėrore e ushtarake.
A don kjo koment apo ende disa "struca" mendojnė se bota po zhvillohet vetėm sipas utopisė sė tyre?!
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 29.01.2013, 15:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009Hahaha trimi80.... Jo be jo,mos kujto se kam qef te kritikoj,ama ju shum budalla na quani be e hec e mos kritiko pastaj.e shpallni njeriun persona non grata(person i padeshiruar)ai vjen ne maqedoni e pritet me nderimet me te larta shteterore nga ana e qeverise ne te cilen qeveri edhe ju merni pjese.e tash juve njerzit ju kan votuar te veproni e jo te reagoni.ju thoni se ne i perfaqesojme shqiptaret(mua jo ) e ateher personin qe e shpallet persona non grata pse nuk e larguat nga maqedonia po vetem bla,bla,bla beni naper media.hajt me thuaj se gabim jam.nese me fakte ma argumenton se jam gabim prej atij momenti edhe un do behem me partin tende:p..... Te mjere jeni edhe ju edhe ne qe jetojm ne ket vend e qe perfaqesohemi nga ju "shvercerat".
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio