Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Qentė endacak rrezikojnė komunikacionin nė qarkore
alb_te
Postuar nė: 29.01.2013, 09:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Rekomandohet kujdesė maksimal nė rethinėn e Gostivarit, pėr arsye se qentė endacakė tė cilėt kalojnė nga njėra anė nė tjetrėn nė magjistralen qė dėrgon drejt Mavrovės dhe Kėrēovės, paraqesin rrezik serioz pėr trafikun nė kėtė zonė. Qentė endacak janė vėrrejtur nė rrethin e ngushtė tė qendrės sė Gostivarit, por pėr dallim nga vitet e kaluara, kjo dukuri ėshtė reduktuar shumė. Qė nė tė kaluarėn ėshtė mėse e sigurt se qentė endacak janė transportuar nga qytete tjera. Kjo ėshtė dėshmuar nga fakti se ēdo mėngjes nga qytetarėt janė vėrrejtur disa qenė tė ri tė cilit mė herėt nuk janė endur nėpėr rrugėt e Gostivarit./Shqipmedia
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio