Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> TAKIM , GRUEVSKI-THACI
GuriShipes
Postuar nė: 30.01.2013, 18:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010turp esht me then por , menduh thaci ose ali ahmeti derisa nuk kuptohen ende do nvaren prej gruevskit .

edini pse sepse komunat shqiptare me shum japin se sa marrin , kjo esht mosmarveshjet mes menduh thacit dhe ali ahmetit.

kur e ka menduh thaci nje komune ajo deshton sepse edhe vjedhin edhe ska te ardhura nuk ju leshojn buxhet , komuna drejt kok te shpines bije.

nese e ka ali ahmeti keto bojn hoxhum ndertoijn tuli cfar kuteca banesa shtepia dyqane pa parkinge pallate pa parkinge e boijn qytetin si ne pazar te stanbollit , nuk investoijn ne infrastruktur , ne parkine per vetura ne gjelberime etj etj etj dhe i boijn 4 vite asend skan bo pervec se ne fund dalin disa hajna qe jane ber te pasur.

roft rdk!! merrni shembull ne gostivar! smil3dbd4d6422f04.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio