Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rozana Radi mė nė formė se kurrė
alb_te
Postuar nė: 30.01.2013, 11:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Kėngėtarja dhe aktorja e njohur Rozana Radi i ėshtė pėrveshur punės pėr tė mbajtur trupin akoma nė formė. Dhe tani, kur sezoni i verės po ofron, edhe prezantimi i kėngėtareve nėpėr koncerte tė ndryshme shtohet, e bashkė me to, shtohet edhe zhveshja e tyre.

Dhe pėr tu dukur bukur gjatė kėsaj stine, sigurisht qė nė tė shumtėn e rasteve duhet vizituar edhe palestra nėse ato kanė probleme me peshėn. Kėtė gjė po e praktikon kėto ditė kėngėtarja e njohur Rozana Radi.

Efekti shihet nė fotot qė kėngėtarja ka postuar nėpėr rrjetet sociale, ndėrsa ka bėrė palestėr. Tashmė ajo mund tė vlerėsohet njė kėngėtare me njė trup mjaft tė formėsuar.
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 30.01.2013, 11:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Fotografi e jashtme
PM
Top
Dreni1
Postuar nė: 30.01.2013, 11:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 116
Antari Nr: 27114
Bashkangjitur: 10.01.2012 Citim (alb_te @ 30.01.2013, 05:47)
Fotografi e jashtme

i fshtir je hahhahh, legjenda 1 e ka pasurdashnore smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 30.01.2013, 12:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012dreni krhahahahaahah shfalekr ter pare e ka pat smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio