Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Familja e ish ushtari tė UĒK-sė i cili ndėrroi jet
alb_te
Postuar nė: 31.01.2013, 23:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Familja e ish ushtari tė UĒK-sė i cili ndėrroi jetė nė burg Ibrahim Sulejmani, njė kohė tė gjatė lufton pėr mbijetesė. Pėr to, ēdo ditė ėshtė mankth nė vete.
Pėrderisa Ibrahimi i kishte bėrė gati 10 vite nė burg, jashtė kishte lėnė bashkėshorten Nezafeten dhe djalin Fitimin tė cilin kur e kishin burgosur e kishte lėnė vetėm katėr muajsh.“Vetėm shpirti im e di se si e kam kaluar dimrin, pa dru pėr ngrohje, nuk ka ku tė gatuajė. Jam e futur nė borxhe, kam shkuar disa herė edhe tek selia e BDI-sė por nuk mė kanė pranuar brenda, mi kanė dhėnė 100 euro pėr disa muaj, por kėto tė holla nuk mė dalin pėr asgjė, vetėm barkun pėr ta ngopur, tani jam duke punuar kėmisha tė holla, me ato mundohem ta rris Fitimin, shprehet Nezafeteja.


http://www.youtube.com/watch?v=VlkHczyJPvk&feature=share
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio