Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> E ndjek polocia,vdes shqiptari dhe vajza italiane
xheem
Postuar nė: 01.02.2013, 09:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 884
Antari Nr: 2590
Bashkangjitur: 04.09.2006Njė vajzė 25 vjeēare italiane dhe njė shqiptar 28 vjeēar kanė vdekur ditėn e sotme gjatė njė aksidenti automobilistik, pasi mjeti me tė cilin udhėtonin dy shqiptarė qė po ndiqeshin nga policia pėr vjedhje u pėrplas me makinėn ku udhėtonte 25 vjeēarja italiane.

Sipas tė dhėnave tė policisė sė vendit fqinj, mjeti tip Ford Fiesta ku udhėtonin dy shqiptarėt, pėr shkak tė shpejtėsisė sė madhe me tė cilėn udhėtonte doli nga korsia duke u pėrplasur me makinėn ku udhėtonte 25 vjeēarja Maria Elena Petruccioli, e cila pėr pasojė ka humbur jetėn nė vend. I vdekur ka mbetur gjithashtu edhe njėri nga shqiptarėt, njė i ri 28 vjeēar identiteti i tė cilit nuk bėhet me dije, ndėrsa personi tjetėr ka mbetur i plagosur rėndė.

Dy shqiptarėt ishin vėnė nė ndjekje nga policia pasi kishin vjedhur nė banesėn e njė shtetasi italian nė Aquila, por gjithēka ka pėrfunduar nė mėnyrė tragjike, duke shkaktuar dy tė vdekur dhe njė tė plagosur rėndė.http://www.botasot.info/kronike-e-zeze/208...carja-italiane/


----------------------------------------
"Zemra ėshtė si njė enė.Mendohu mirė para se tė fusėsh diēka aty".
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio