Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Elbasan:babai vret djalin dhe nusen italiane
xheem
Postuar nė: 01.02.2013, 10:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 884
Antari Nr: 2590
Bashkangjitur: 04.09.2006Krimi nė familje trondit sėrish vendin. Mbrėmjen e sotme nė qytetin e Elbasanit njė baba ka ekzekutuar me armė zjarri djalin dhe nusen e tij.

Ngjarja e rėndė ka ndodhur nė njė banesė pranė qendrės sė qytetit, ku shtetasi Engjo Llucaj ka vrarė me automatik Sokol Llucajn, 27 vjeē dhe Xhulia Poltafieri, 24 vjeēe, kjo e fundit me shtetėsi italiane.

Menjėherė nė vendngjarje kanė mbėrritur forca tė shumta tė policisė, nga ku paraprakisht bėjne me dije se ngjarja e rėndė ka ndodhur pas njė njė konflikti nė familje. Nga dėshmitė e mbledhura nga familjarėt mėsohet se 27-vjeēari Sokol Llucaj ishte kthyer prej njė viti nga Italia dhe gjatė kėsaj kohe kishte pasur konflikte tė vazhdueshme me tė atin, pasi ushtronte dhunė sistematike ndaj tij.

Nga ana e bluve vijojnė hetimet pėr hedhjen dritė mbi ngjarjen e rėndė qė la si bilanc dy tė vdekur, ndėrsa kanė vėnė nė pranga autorin e vrasjes sė dyfishtė Engjo Llucaj.


http://www.zeri.info/artikulli/29/29/67170...e-tij-italiane/


----------------------------------------
"Zemra ėshtė si njė enė.Mendohu mirė para se tė fusėsh diēka aty".
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio