Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A del valle ?!
Gjyla
Postuar nė: 01.02.2013, 23:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 53
Antari Nr: 26172
Bashkangjitur: 28.02.2011Degjova se te hanen leshohet ne perdorim objekti i ri i USHT -se? KA dikush dieni per kete?

Edhe pse pak dit me pare me thane qe kane probleme me catine edhe me disa probleme tjera?
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 02.02.2013, 02:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009E sa her do leshohet ne perdorim???

A nuk e lshun me 28 Nentor a???


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 02.02.2013, 02:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007Te henen fillon Semestri dhe sigurisht qe studentet tani me do te vazhdojne te studiojne ne objektin e ri.


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio