Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Vojvodat me transparent ofendues pėr Shkėndijėn
alb_te
Postuar nė: 03.06.2013, 08:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Nė ndeshjen e parafundit tė skuadrės tetovare Teteks qė u luajt nė Shkup, tifozėt e e Teteksit tė njohur si Vojvoda kanė nxjerė njė transparent ofendues dhe nėncmues pėr skuadrėn tjetėr tetovare Shkėndijen ku shkruhej: “Teteksi edhe nė ligėn e tretė Shkėndijen pėrseri do ta q***”.

Ndryshe, Shkėndija humbi nė ndeshjen finale tė Kupės kundėr Teteksit e cili sezonin e ardhshėm do tė luaj nė ligėn e dytė tė Maqedonise./Shqipmedia
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 03.06.2013, 08:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Fotografi e jashtme
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio