Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Forumi I mjer..!
Princo
Postuar nė: 08.06.2013, 22:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009Nen forumi i religjionit paske mbet vetem ne doren e Atesitve dhe Islamofobeve.?!

Kjo paska qen qellimi me na larguar neve nga forumi dhe te luajn mijt rahat ne te pastaj..

Ku jan Adminat... qe ju shpallen "Lufte" antarve te perkatsis islame.. duke ju dhan verejtje dhe duke i prejashtuar nga Forumi??

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Princo nė 08.06.2013, 22:06


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
BossLeon
Postuar nė: 10.06.2013, 12:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 409
Antari Nr: 23495
Bashkangjitur: 22.10.2009Princo, cish e kan lyp cashtu e kan gjet. I lypshin shkijet ne forum me ardh me zor. Po shifet se cfar tema po postojn dhe po shifet se sa antar ka ky forum i shkerdhim
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
igli_st
Postuar nė: 11.06.2013, 11:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012 Citim (Princo @ 08.06.2013, 16:05)
Nen forumi i religjionit paske mbet vetem ne doren e  Atesitve dhe Islamofobeve.?!

Per kete nen-forum,i cili ka qene 3 muaj i mbyllur dhe pas rinovimit te forumit jane hapur vetem 3 tema e askush nuk ka komentuar,nje pyetje e tille qe u drejtohet adminave eshte absurde.

Gjej nje teme pas rinovimit te forumi(pra pas muajit prill) te kete te beje me ateizmin apo me islamofobine ne kete nenforum te religjionit.
Nese nuk ka,atehere ti je nga keta tipa qe e sheh boten bardhe e zi.

Adminat nuk kane bere nje gje te tille,kjo varet nga kendveshtrimi yt bardh-zi.
Nese e ke fjalen per mungesen e ekstremisteve,fundamentalisteve,talebaneve, wehabisteve,muxhahedineve etj ne kete forum,atehere mund te te them se ke gjetur vendin e gabuar.


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 08.07.2013, 11:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Ahaha A gjall eshte forumi a smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio