Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Akoma PPSH ne Shqiperi
igli_st
Postuar nė: 15.06.2013, 11:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012Hazbi Kasaj, kandidat i Partisė sė Punės sė Shqipėrisė pėr qarkun e Gjirokastrės, ėshtė rikthyer sėrish. Tetė vjet mė parė ai u bė i famshėm pasi deklaroi se “ai qė nuk mė voton mua, i daltė kanceri nė grykė”.

Kėsaj here, pėr televizionin lokal ai deklaron se “ata qė nuk mė japin votėn, u bėfshin qen e mace e bredhshin nėpėr koshat e plehrave”.

Ai shtjellon programin e tij, duke kėrkuar mes tė tjerave edhe legalizimin e hashashit, pushkatimin e atyre qė bėjnė vrasje, etj./ep


http://www.youtube.com/watch?v=bpeMMOeB5QU


Ky postim ėshtė ndryshuar nga igli_st nė 15.06.2013, 11:53


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top
igli_st
Postuar nė: 17.06.2013, 12:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012Nje pjese e planit te kandidatit te PPSH ka qene edhe humoristike dhe kercenuese,madje edhe fiks fare e ka marre ne interviste.


http://www.youtube.com/watch?v=XOKWobpjzzQ...r_embedded#t=0s


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio