Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nxėnėsit maqedonas i kishin pėrgjigjet e testit ek
alb_te
Postuar nė: 21.06.2013, 09:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Nxėnėsit maqedonas i kishin pėrgjigjet e testit ekstern............

Nxėnėsit shumė ditė para ditės sė plotėsimit tė pėrgjigjeve tė testimit ekstern, i kanė ditur kombinacionet e pyetjeve tė cilat do t’iu bien nė testimin ekstern. Bėhet fjalė pėr lėndėn gjuhė maqedonase pėr gjimnazistėt e vitit tė tretė, njofton Telma, kurse kėtė lėndė e mėsojnė vetėm nxėnėsit maqedonas, pasi nxėnėsit shqiptarė kanė libra dhe program tjetėr tė mėsimit tė gjuhės maqedonase nėpėr shkolla.
Nxėnėsit gjithashtu kanė pohuar se nėpėrmjet Facebook dhe rrjeteve tjera sociale i kanė marrė edhe pėrgjigjet e testeve nga lėnda e fizikės, kimisė dhe biologjisė edhe atė pėr vitin e parė dhe tė tretė nė shkolla tė mesme.

PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio