Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> PDSH festoi 20 vjetorin e themelimit
alb_te
Postuar nė: 21.06.2013, 09:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012PDSH festoi 20 vjetorin e themelimit ..............


Pėr kėto 20 vite nė skenėn politike dhe pėr nevojėn e themelimit tė PPDSH-sė qė ma pas u shndėrua nė PDSH foli profesori dhe njėri nga themeluesit Llokman Elezi.

Ndėrsa para tė pranishėmve foli edhe kryetari i PDSH-sė Mendu Thaēi i cili tha se Pdsh tash ėshtė angazhuar pėr pėrfaqėimin e drejtė tė shqiptarėve tė Maqedonisė qė sipas tijė jan lėnė anėsh. Me njė minut heshtje at kujtuan tė gjitha ata personalitete tė ndjerė qė kanė dhėnė kontribut pėr kėtė parti politike.

Nė kėtė manifestim madhėshtor qė u mbajt nė kafen Vip, mysafirėt e shumtė i argėtuan kėngėtarėt e mirėnjohur Sinan Vllasaliu, Adelina Tahiri, Big Mama si dhe Valon Suma./TvKoha


http://www.youtube.com/watch?feature=playe...d&v=jjIRsjuRyZE
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio