Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> PDSH: Ramazani, mbėshtetje atyre qė kanė nevojė
alb_te
Postuar nė: 09.07.2013, 09:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) ka uruar pėr fillimin e muajit tė shenjtė tė Ramazanit.

“Uroj solidarizim dhe mbėshtetje tė sinqertė ndaj atyre qė mė sė shumti kanė nevojė, mėshirim ndaj njėri-tjetrit dhe shpresė qė sakrifica dhe devotshmėria jonė tė pranohet!

Nė emrin tim personal dhe nė emėr tė PDSH uroj qė ky muaj i shenjtė t’u sjellė paqe, mirėqenie dhe harmoni nė shpirtin dhe familjet tuaja”, thuhet nė urimin e kreut tė PDSH-sė Menduh Thaēi.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio