Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ombrellėn me vete deri tė premten
alb_te
Postuar nė: 09.07.2013, 10:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Nė Maqedoni do tė mbretėrojė deri tė premten mot jostabil me reshje tė rrėmbyeshme tė shiut dhe bubullima.

Temperaturat do tė jenė nė rritje dhe tė premten do tė mbėrrijnė deri 21 gradė nė orėt e mėngjesit, ndėrsa gjatė ditės deri 35 gradė Celsius.

Drejtoria pėr Punė Hidrometeorologjike paralajmėron pėr nesėr mot tė ndryshueshėm me reshje tė rrėmbyeshme shiu dhe bubullima, dhe temperatura deri nė 33 gradė.

Mot i ngjashėm do tė jetė edhe tė mėrkurėn, ndėrsa kushte tė motit jostabil me reshje tė rrėmbyeshme lokale tė shiut dhe bubullima, do tė jenė tė pranishme edhe tė enjten pasdite.

Tė premten pasdite nė vende-vende pritet mot jostabil me reshje afatshkurtra tė shiut dhe bubullimė.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio