Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> PD: Nuk pranojmė rezultatin e zgjedhjeve
igli_st
Postuar nė: 21.07.2013, 13:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012Fotografi e jashtme

Pėrfaqėsuesi i Partisė Demokratike, Gerti Bogdani, nė njė dalje para mediave theksoi se “rinumėrimi i votave pėr Qarkun e Lezhės nxorri nė dritėn e diellit fytyrėn e fitores sė Edi Ramės i cili me bandat e tij tė krimit, drogės dhe prostitucionit pėrmbysi rezultatin me terror”.

“Rezulton se Rama ka vjedhur me dhunė, terror e para’ tė pista mbi 1000 vota nė Qarkun e Lezhės. Rama dhe mediat e kontrolluara prej tij po kėrkojnė tė bllokojnė transparencėn dhe ne i bėjmė thirrje qė tė ndalojė presionet dhe pėrpjekjet pėr tė ndaluar rinumėrimin e votave”, u shpreh Bogdani.

“Partia Demokratike nuk e pranon rezultatin e kėtyre zgjedhjeve pa transparencėn e plotė tė votės sė qytetarėve shqiptarė”, shtoi Bogdani.

/ Top Channel


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio