Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kakavijė, kapen 31 klandestinė nga Maroku e Siria
igli_st
Postuar nė: 14.08.2013, 14:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012Fotografi e jashtme


KAKAVIJĖ-Kapet njė tjetėr numėr i madh klandestinėsh nė pikėn kufitare tė Kakavijės.

Policia kufitare konfirmon se ka ndaluar 31 klandestinė nga Maroku dhe Siria. Tė huajt mėsohet se janė pikasur nė vende tė ndryshme nė afėrsi tė pikės kufitare.

Policia po merr nė pyetje 31 tė ndaluarit pėr tė zbuluar mė shumė rreth rrjetit tė trafikut tė klandestinėve, qė duket se ėshtė kthyer nė njė shqetėsim kohėt e fundit pėr blutė e Gjirokastrės, tė cilėt pothuajse pėrditė ndalojnė shtetas tė huaj qė kalojnė tranzit nė Shqipėri me destinacion vendet e tjera tė Europės. Aksioni vijon edhe nė kėto momente, pasi dyshohet pėr tė tjerė klandestinė nė qarkullim.

(d.b/News24/BalkanWeb)


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio