Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> SHBA arrestojnė imamin boshnjak pėr keqtrajtim, seksual
igli_st
Postuar nė: 15.08.2013, 22:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012Fotografi e jashtme

De Moine, 15 gusht - Nermin Spahiq, imam nė Qendrėn kulturore islamike boshnjake nė De Moine, SHBA, ėshtė arrestuar me dyshimin e keqtrajtimit seksual tė dy femrave. Spahiq akuzohet pėr keqtrajtim tė 42-vjeēares dhe vajzės sė saj 18-vjeēare, transmeton pohimet e policisė televizioni NBC .

Policia thekson se veprat pėr tė cilat akuzohet imami janė bėrė jashtė selisė sė qendrės islamike.

http://koha.net/?page=1,16,155588


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio