Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> FOTO-Tėrnava e Gaddafi, kokė mė kokė
igli_st
Postuar nė: 18.08.2013, 21:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012Fotografi e jashtme

PRISHTINE-Takim i para disa viteve, por jane ata, Myftiu ternava dhe i ndjeri, ish-lideri i Libise, Gaddafi. Myftiu i Kosovės, Naim Tėrnava, siē shihet nė kėtė fotografi tė siguruar nga Gazeta “Zėri”, ka zhvilluar njė takim me liderin tashmė tė ndjerė tė Libisė, Muammar Gaddafi.

Nė fotografi shihet Myftiu Tėrnava duke i dhuruar liderit tė ndjerė libian, Gaddafi, njė dhuratė me hartėn e Kosovės tė punuar nė gurė tė ēmuar nė njė nga tendat e tij tė mėdha.

'Se kur ėshtė realizuar kjo fotografi, dhe se cili ka qenė karakteri i kėtij takimi, nuk dihet, por gjithsesi se takimi ėshtė zhvilluar para tetorit tė vitit 2011, kur edhe ndėrroi jetė lideri libian, Muammar Gaddafi pas shume trazirave e vrasjeve nė vend', citon 'Zeri'.

(d.b/BalkanWeb)


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio