Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ndihmee.. a mund te nderohen grupet?, ndhime..
adimeri
  Postuar nė: 18.09.2013, 19:13
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 27764
Bashkangjitur: 16.09.2013Jam viti i 1 ne fakulltetin e USHT ne drejtimin e mjeksise se pergjithshme dhe diten e sodit jan shperndaj grupet dhe une jam te grupi i 3 , por mua aj grupi nuk me konvenon se nuk banoj afer dhe du te jem me afer shoqris time ne grupin e 4 .. a mund te ndryshohet grupi dhe si ??
PM
Top
denisss
Postuar nė: 01.10.2013, 18:55
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 27768
Bashkangjitur: 01.10.2013Shko tek sekretariati i drejtimit tend edhe atje do te mund ta besh ndryshimn e grupit.
Sipas mendimit tim sekretariati duhet te jete brenda rektoratit...
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio