Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Programimi i femijeve musliman per urrejtje
ChronicMan
Postuar nė: 23.10.2013, 01:34
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 39
Antari Nr: 27740
Bashkangjitur: 15.06.2013
http://www.youtube.com/watch?v=7Gzyeo1Z1I4
PM
Top
Zagor
Postuar nė: 24.10.2013, 00:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 105
Antari Nr: 26373
Bashkangjitur: 05.04.2011Nuk te kuptoj ChronicMan cdo shkrim e ke kunder Islamit a je i pagur nga Vatikani apo Israeli te shkruash ne ket menyr don ta nxish islamin por ti asgje sje je si nji pik uji ne detrat e okeanet e planetes toke kunder nji feje te pastert si loti

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Zagor nė 24.10.2013, 00:30


----------------------------------------
[COLOR=gray][B]pokm[SIZE=7]pooooo
PM
Top
ChronicMan
Postuar nė: 25.10.2013, 01:56
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 39
Antari Nr: 27740
Bashkangjitur: 15.06.2013 Citim (Zagor @ 23.10.2013, 18:21)
Nuk te kuptoj ChronicMan cdo shkrim e ke kunder Islamit a je i pagur nga Vatikani apo Israeli te shkruash ne ket menyr don ta nxish islamin por ti asgje sje je si nji pik uji ne detrat e okeanet e planetes toke kunder nji feje te pastert si loti

Pse mos zbuloet ftyra e vertet e fese , e feve npergjithsi , se edhe fete krishtere kan 500 tzeza , edhe pse thu qe eshte e pastert feja jote si uji ,ku bazoesh a?

A ke lexu dicka mbi sjelljen dhe jeten e profetit tend ?
PM
Top
watcher
Postuar nė: 04.11.2013, 01:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 86
Antari Nr: 27594
Bashkangjitur: 19.11.2012Ja si programoen
Si duket ne Danimarke paska martesa me gomar dhe qen , sipas arabeve


http://www.youtube.com/watch?v=5bbKK47cU6I

PM
Top
watcher
Postuar nė: 04.11.2013, 01:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 86
Antari Nr: 27594
Bashkangjitur: 19.11.2012Ja Aisha sa vjecare ka qene kur ka flejt me Muhamedin 60 vjecAR


http://www.youtube.com/watch?v=Q5t9U9r9Kfs
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio