Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Digjet i gjalle per blasfemi !
watcher
Postuar nė: 10.11.2013, 16:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 86
Antari Nr: 27594
Bashkangjitur: 19.11.2012Nje njeri me tmeta psiqike , eshte djegur i gjalle nga nje turme prej 7000-8000 njerezve ne Pakistan. Per arsye se personi ne fjale kishte djegur disa flete te Kuranit pastaj ishte arestuar nga policia e Pakistanit , mirepo turma e njerezve me dhune kishte mar personin nga stacioni policor edhe e kan djegur te gjalle. Sipas policeve personi ka qene me tmeta te medha psiqike edhe nuk e patur idene se cfar eshte duke ndodhur , ka qeshur tere kohen , perderisa turma mbisundon policet e pakte ne numer , e rahin duke e terhekur zvare rruges pastaj e lyen me benzine dhe e djegin. Qindra persona e shikojne djegjen e tij perdersa ai bertet ne agoni per ndihme.

http://www.pakistantoday.com.pk/2012/07/05...-in-bahawalpur/

RELIGJIONI I PAQES NUK PRET FARE KUR ESHTE NE PYETJE DHUNA E TMERSHME.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio