Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topic

> Fyerje dhe banalitet nė forum!
igli_st
Postuar nė: 22.11.2013, 18:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012Kohėt e fundit personi me nickname xheem ka kaluar nė sulme personale ndaj meje nė disa tema.
Para 1 viti ka marrė paralajmerim pėr perjashtim dhe pėrsėri po pėrdor tė njėjtėn mėnyrė komunikimi
Ky forum ka rregulla dhe nėse ato shkelen nga anėtarė tė tillė,duhet qė tė zbatohen pėr tė ndryshuar gjėndjen.
Disa nga shkrimet e tij

 Citim (xheem @ 22.11.2013, 09:42)
Kasaj qe thua ty, mor pjelle e milloshit,ka ne i thuhet;"te t'a them,sa nuk m'a ke thene".
-Po t'a dhefsha fene e milloshit e te car llazarit e te sveti arangjellit e sveti saves....Nuk e dij kush eshte fashist,more felliqesire-,more k**** i antion k(q)yres.
-Babai yt milloshi,i nxitur dhe i bekuar nga popat e tu,beri kasaphone ne ballkan more bythak i popit,e kush nga popat e tu e roku armen,e shkaut  i doli perpara.Po neve kur na sulmonte shkau ne Kosove,ju bashke me popat,i njxerrshit kryqat,i varnit ne dere,jepnit sheje,"hecni perpara,shkoni te te tjeret se na jemi vellezer,ngjyren e brekeve e kemi te njejte".Leri t'i ndihmat e hamomit,por trego cili pop i juaj,mori pjese ne lufte?T'a thash edhe ne postimin e me parshem,vetem ne luften e fundit ne Kosove rane me shume se 30 hoxhallare deshmore,e mos t'i permendi ndihmat,se nuk ka laps qe i llogarit.Turqve ua rrofsh topat more dojuz i milloshit.Keshtu duhet te shkruhet historia te cilen e perjetuam na,e jo t'ua leme ne dore juve e te shkruani histori te sajuar,se kinse popat na ē'liruan nga shkau.
-Ke gjet rehati dhe hapesire ne kete forum,adminat t'a kan lene ne dispozicion faqen,dhe vetem poston tema ndaj Islamit,e kendej me quan mua fashist;Po ku ka ma fashizem se te urrejshe mbi 90%te popullit tend musliman more millosheviq qeni?Po si ste vjen turp more bythepalare!Hec more shporu e aktivizohu ne faqet e vellezerve te tu shkije more pis i felliqur.


http://www.studentet.info/modules/ipboard/...=0&#entry806262

Vazhdon prap me ofendime nė tema tė tjera.

 Citim (xheem @ 22.11.2013, 09:45)
Po ku ka ma pedofila se ju more bythak,se popat u kan perdhunu qysh se pa lindur?

http://www.studentet.info/modules/ipboard/...ndpost&p=806263

Duket qartė qė ky person vuan nga urrejtja qė ka ndaj anėtarėve tė feve tė tjera dhe kėta lloj njėrėzish nuk sjellin gjė tjetėr,pos konflikteve ndėrfetare.
Pres nga adminat qė ky anėtar tė marri ndėshkimin e merituar.


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top
LEGJENDA1
Postuar nė: 24.11.2013, 12:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 27643
Bashkangjitur: 08.01.2013me vjen shum keq admina e forum jan largo tash forum esht meshir
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 26.11.2013, 13:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Ti, po jo ti, po te gjithe si ti jane ata qe duhet te largohen nga forumi, jo xheem, se xheem ka disa dite qe replikon, e ti nuk ndalesh me mllefin ndaj Islamit.


Po une do te thoja, per te miren tende, pranoe Islamin dhe largoje ate urrejtjen ndaj neve muslimaneve, se urrejtja jote ndaj neve nuk do na bej dem neve, por i ben dem personalitetit tend, se do fillosh te kesh cregullime te personalitetit dhe kjo verehet edhe ne forum.


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 30.11.2013, 12:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9192
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008O ti englis apo iblis ty jo met fy po ti lyp met ngreh zhag neper sokak dhe ate neper rrug me kallderma.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 07.12.2013, 10:07
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Ky forum ka pas vlere, por ne momentin qe jan regjistru njerez si ti ja kan humbur vleren edhe aktivitetin, edhe sic e shifni vet ne cfar gjendje eshte forumi, 1 postim n'mujt i ka..

Stafi duhet te mer masa, per veshi e mshkelm b*ithve me tnxjer prej ktu, e me u kerku falje te gjithe Muslimaneve qe jan ofenduar ne kete forum. Ndoshta ndoshta do te nisin te shkruajn.

Foli Arifhikmeti ene ēaē


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
NoLimit
Postuar nė: 28.12.2013, 14:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007Nje pyetje per ti Igli
Cka mendon a do te kishte lejuar forumi katolik ose ai ortodoks ne nje forum ku shumica jan Katolik ose ortodoks te celen kaq tema kunder Fes te cilen e perfaqson shumica?

Ti ke luks ketu mik Te pershendes


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
LEGJENDA1
Postuar nė: 28.12.2013, 19:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 27643
Bashkangjitur: 08.01.2013 Citim (NoLimit @ 28.12.2013, 08:53)
Nje pyetje per ti Igli
Cka mendon a do te kishte lejuar forumi katolik ose ai ortodoks ne nje forum ku shumica jan Katolik ose ortodoks te celen kaq tema kunder Fes te cilen e perfaqson shumica?

Ti ke luks ketu mik Te pershendes

ish fama e forum edi rama kerkoj te ngritet perser rigjallja e forum
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topic

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio