Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ndihmė!
oxru
Postuar nė: 03.12.2013, 20:45
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 27789
Bashkangjitur: 03.12.2013Mirėmbrėma,

Mbase nuk ėshtė mėnyra mė e mirė pėr prezantim, por kam nevojė pėr ndihmėn tuaj (nėse ndokush mund tė mė ndihmoj dhe nėse ėshtė e mundur)
Fjala ėshtė pėr njė raport mjekėsor, te cilin me duhet ta pėrkthej, mirėpo nuk e kuptoj "tė bėhet", pra rekomandimi i mjekut, ėshtė ne latinisht apo ne shqip... nuk mundem ta lexoj dot asnjė germė.

Lutem nėse eshte e mundur tė me ndihmoni.

Respekte
oxru

p.s. ky ėshtė raporti mjekėsor (pjesėrisht)
PM
Top
oxru
Postuar nė: 03.12.2013, 20:52
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 27789
Bashkangjitur: 03.12.2013Nuk po di si ta vendos foton :(
PM
Top
PRADA_
Postuar nė: 07.12.2013, 10:31
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Hin ne Tinypic.com beje foton upload

Fotografi e jashtme

Masandej

Fotografi e jashtme

Masandej

Fotografi e jashtme

Masandej

Fotografi e jashtme

A Kesh i kuptushem, apo hala ma keq e bona smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio