Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ku shkoni pėr tė njohur njerėz tė rinj?
EZEL
Postuar nė: 25.01.2014, 01:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 25856
Bashkangjitur: 29.12.2010Pėr veten time kisha preferuar
Ne disko ose party te ndryshme, plazha dhe si gjithmon ne fb smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Ezel’i hayatta tutan tek şey bu. Soğuk ve acı bir intikam.
PM
Top
Ohri-
Postuar nė: 27.01.2014, 18:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 915
Antari Nr: 26611
Bashkangjitur: 04.06.2011 Citim (EZEL @ 24.01.2014, 19:32)
Pėr veten time kisha preferuar
Ne disko ose party te ndryshme, plazha dhe si gjithmon ne fb smil3dbd4d6422f04.gif

A po ke kohe ne fb a? se te expressi veq per qeshtje fetare po merresh

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Ohri- nė 27.01.2014, 18:58


----------------------------------------
Na nuk jena UFAAAAAAAA!!!
PM
Top
EZEL
Postuar nė: 28.01.2014, 00:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 25856
Bashkangjitur: 29.12.2010 Citim (Ohri- @ 27.01.2014, 19:57)
A po ke kohe ne fb a? se te expressi veq per qeshtje fetare po merresh

Mos ke ngatruar person ?!!!!


----------------------------------------
Ezel’i hayatta tutan tek şey bu. Soğuk ve acı bir intikam.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio