Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kirurgjia Plastike, Rimodelimi i hundes dhe vesheve
InSiDe
Postuar nė: 06.03.2014, 17:08
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1036
Antari Nr: 10446
Bashkangjitur: 25.10.2007Pershendetje !

Nje shoqe e imja eshte e interesuar te bej nderhyrje kirurgjike ne hunde dhe ne veshe ne Shkup por nuk ka ndonje ide per ndonje klinike te kirurgjise plastike sepse ajo jeton jasht vendit. Nese dikush mund t'me ndihmoj per ndonje klinik ne Shkup apo Tetove mundesisht tregoni se cfar dini per kliniken si dhe nese posedon faqe interneti apo numer kontaktues.

Ju Faleminderit.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga InSiDe nė 06.03.2014, 17:10


----------------------------------------
Kontakt: djmali@live.se
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio