Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ku inii bee o njerrezzz
babarekes
Postuar nė: 15.03.2014, 02:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009He bee ku inii ku inii huppp bee ncncn.po.shkrauni bee deni see


ju pershendett BABAREKES PRESIDENT SHTET FORUM smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 05.05.2014, 21:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Eh ku jane kush e din se ku jan por ku do qe jan deshirojm e jen shendosh e mire se vertet n`ket forum kur po hy rrall here po tutna po me kap Trishtimi Si Bota pa njerz po duket Keshtu i ka ndodh keti forumi

https://www.youtube.com/watch?v=wBtHICMmDJk


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
alb_te
Postuar nė: 28.05.2014, 09:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012gjall gjall babareks tej si te kom a ie mjer vla smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 02.06.2014, 15:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (alb_te @ 28.05.2014, 10:07)
gjall gjall babareks tej si te kom a ie mjer vla smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Po merr be loqk shiqirr xhi kenee mejrr, me menden cashtau a hiqq skije permisim a hmmm smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 05.06.2014, 19:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008Mbas 4 viteve po shkruaj prap ne forum.
A po e ngjallim forumin


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 21.06.2014, 01:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Ja u martun dhe forumin e harrun neyse skan faj


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Hornets
Postuar nė: 21.06.2014, 11:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009tung e kini hahaha smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 24.06.2014, 14:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Ku eshte alvini dhe argumenti ?


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 25.06.2014, 09:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008A jeni per me ju kthy prap forumi? smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
LEGJENDA1
Postuar nė: 25.06.2014, 19:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 27643
Bashkangjitur: 08.01.2013 Citim (Foks_Ecc @ 24.06.2014, 08:38)
Ku eshte alvini dhe argumenti ?

alvin te ambulanca esht
PM
Top
Milda
Postuar nė: 11.07.2014, 01:20
Quote Post


Respekto femrėn!
*****

Posti: Antarė
Postime: 3866
Antari Nr: 17468
Bashkangjitur: 21.09.2008Pershendetje Per te gjithe (vec cac pata 😛)


----------------------------------------
Njeriu ndryshon sipas orėve! Sa me shumė orė ti kaloje nė kėtė Botė aq mė shumė e ndryshon karakterin e tij!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 12.07.2014, 13:56
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006ueeeeee


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Burrnesha
Postuar nė: 12.07.2014, 20:43
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 4496
Antari Nr: 25300
Bashkangjitur: 22.06.2010Hala gjallė aaaa? smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 20.07.2014, 23:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Kusarti ktuh qenka


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Burrnesha
Postuar nė: 16.08.2014, 05:30
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 4496
Antari Nr: 25300
Bashkangjitur: 22.06.2010Para PC midis spitalit, nė ndrrim tė natės...jetė o jetė bre! smil3dbd4d6422f04.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio