Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ku inii bee o njerrezzz
Trishtimi
Postuar nė: 01.09.2014, 21:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Un jam aty ku isha dhe kur ishte forumi shum aktiv jam thuaj se te shumten e kohes n`PC ose me shkurt me then n`FB


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Strider
Postuar nė: 01.09.2014, 22:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007Alblord paraqitu.. smile5d8984.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 02.09.2014, 23:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Jan shum ata qe duhet paraqite po t`ja fillojn ti nominojm Ice Bucket Challenge


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio