Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pytje rreth studimeve ne Gjermani(transfer nga Ks)
qendros
Postuar nė: 18.03.2014, 22:20
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 27805
Bashkangjitur: 18.03.2014Pershendetje te gjithve
Jam student nga Kosova,perkatsisht nga Peja..
Me ka ardh nje mundsi qe te studioj ne Gjermani nga nje i aferm i imi qe po garanton per mua per banim dhe te gjitha shpenzimet tjera..
Jam student ne vit te 2 bachelor ketu ne Prishtine dhe jam i interesuar te dij se qfar duhet te ndjek qe te vazhdoj studimet bachelor atje,dmth te transferohem ne ndonje universitet ne Gjermani..
shpresoj qe te me ndihmoni hap pas hapi,sepse po kerkoj cdokund dike qe me jep informata te hollsishme,po nuk po gjej..
Ju pershendes te gjithve shpresoj te me ndihmoni,ose se paku ku te orientohem...
qe eshte dikush qe me ndihmon,pastaj i tregoj procedurat tjera se ne cilin universitet shpresoj te aplikoj..

PM
Top
qendros
Postuar nė: 27.09.2014, 01:54
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 27805
Bashkangjitur: 18.03.2014Any help??
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio