Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mata nė Barcelonė?
alb_te
Postuar nė: 28.05.2014, 09:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Drejtori sportiv i Barcelonės, Andoni Zubizarreta, ka ringjallur interesimin pėr mesfushorin e Manchester Unitedit, Juan Matan.

‘AS’ shkruan se Zubizarreta e sheh Matan si pasardhės tė mundshėm tė Xavit dhe Cesc Fabregasit, ky i fundit ėshtė i lidhur me rikthimin e tij nė Angli.

Mata nė janar ishte transferuar nga Chelsea nė United pėr shifrėn 37 milionė euro, ndėrkohė, thuhet se Barcelona ėshtė e gatshme t’i ofrojė ‘Djajve tė Kuq’ 40 milionė euro nė mėnyrė qė lojtarin ta rikthejė pėrsėri nė Spanjė.

Zubizarreta ka kohė qė ėshtė duke e ndjekur ish yllin e Valencias, dhe thuhet se Zubi e ka mbėshtetjen e Bordit tė Barēės, sepse sipas katalonasve, Mata ėshtė lojtar qė mund tė pėrshtatet nė sistemin e lojės sė Barcelonės.

- See more at: http://shqipmedia.com/portal/%e2%80%8bmata...h.ooMB7Sp5.dpuf
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio