Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) « E para ... 4 5 [6]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A jeni me ju kthy prap forumit?
dasaaa
Postuar nė: 03.11.2015, 19:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (babarekes @ 03.11.2015, 17:08)
MA FAl. kerkoj falje, isha prej mobili e kyqun ne forum, dhe hiq se pash e as me shkonte mendja (nuk me kujtoheshi)se kush je, tash hyra prej PC dhe ta pash historin e antarsimit tend ketu, dhe mra zhetoni se kush je.
Sinqerish kerkoj falje.
Ty qka ke me att as qe e dii, per mua krejt njejt jeni, SHOK/SHOQE forumi.

Pe njeh ket berllogun a ahahah
Mo eshte kjo se del ne semafora smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
babarekes
Postuar nė: 03.11.2015, 20:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (dasaaa @ 03.11.2015, 20:18)
Pe njeh ket berllogun a ahahah
Mo eshte kjo se del ne semafora smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Joo se njoh, por mendova se eshte ndonje antare e ree, dhe un me ata te rejat shprehem vullgarish gjith(kshau per pun seksi si e kom qif un) ama kur e pash se ajo kish postime pak me teperr, dhe atrher i kerkova falje se paka shum ajo me njifte mua nepermjet postimeve.

Zankat ose punen qee keni ju mes vete, un su perzihem.
veq se mundi tju luss

ME QESTI E DASHURI smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) « E para ... 4 5 [6]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio