Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Erdogan: Izraeli po ia kalon Hitlerit me barbari
Trishtimi
Postuar nė: 21.07.2014, 00:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Duke folur pėr operacionin e ushtrisė izraelite nė Rripin e Gazės, kryeministri turk, Reccep Tayyip Erdogan, e ka akuzuar Izraelin se "po ia kalon Hitlerit me barbari".

Izraelitėt "nuk kanė ndėrgjegje, nuk kanė nderė, nuk kanė krenari. Dhe ata qė e dėnojnė Hitlerin ditė e natė po ia kalojnė Hitlerit me barbari", ka thėnė ai gjatė njė takimi publik nė qytetin Urdu, buzė Detit tė Zi.

Kryeministri turk ka kritikuar edhe Shtetet e Bashkuara pėr mbrojtjen e operacioneve "tė shpėrpjestuara" tė ushtrisė izraelite dhe ka denoncuar inercinė e botės myslimane.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Zedka
Postuar nė: 25.07.2014, 22:17
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010. [/QUOTE]
 Citim
, Reccep Tayyip Erdogan, e ka akuzuar Izraelin se "po ia kalon Hitlerit me barbari".


Nuk di cfar ka ber Hitleri me shum .Turp per gjith boten se nuk reagojn me ndal ate far te keqe.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Zedka nė 25.07.2014, 22:18


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 28.07.2014, 17:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Vec llafe kishte pas edhe ky. Ka mar msim prej neve shqiptarve.


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio