Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shkolla online e Matematikes, Shkolla online e mesimit te matematikes
Gjimigj
Postuar nė: 02.08.2014, 12:18
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 27837
Bashkangjitur: 02.08.2014Pershendetje,


Tash gjithe te interesuarit per mesimit e matematikes kane mundesi ta mesojne nga klas e V deri te klas e XII me kurikul te ministris se arsimit.

Mesimi matematikes ne www.edumatematike.com eshte i lhet permes videoligjeratave, detyrave, testeve dhe kuizeve gjitha keto keni mundesi tani ti mesoni ne nje vend edhe ate falas duke zgjedhur kohen ju vet kur doni te mesoni.

Shtatori po vie andaj mesoni matematiken falas me profesor eminent te matematikes.

Ju mirepresim...

www.edumatematike.com
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio