Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Flokėt kaēurrela
festina
Postuar nė: 22.08.2014, 21:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Pėrshėndetje!

Dua tė ju kerkoj ndihmė nėse ka mundsi dikush mem ndihmu rreth flokėve...
...tė gjitha ato qė si kanė flokėt kaēurrela thonė se janė me tė bukura edhe me leht me i mbajt e qė unė mundem lirisht me thanė se as si pelqej e as so leht me i mbajt po mkanė ra hise sun po i rr.. smil3dbd4daabd491.gif

Kshtu, dashta me iu pyet pas larjes se flokėve kaēurrela a din dikush noj krem(gell) apo shkumė a noj produkt tjeter qe nuk i dėmton flokėt edhe mbesin kaqurrelat e pasterta jo te ngatrruara edhe me shkėlqim

Falemnderit. smil3dbd4e4c2e742.gif

smile5u87yu45y.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 01.09.2014, 21:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Po vendos mbulesen dhe banu rahat


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
festina
Postuar nė: 02.09.2014, 13:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008smil3dbd4e29bbcc7.gif
Pernime a?!

Falemnderit qe e ke lexu smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 02.09.2014, 14:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Shume kerkojsh ene ti festina....hem kacurala, hem jo te ngatrume, hem te pastra, hem mos beje dem flokeve xheli,......krize eshte.... smil3dbd4e5e7563a.gif me pak kerko


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 02.09.2014, 15:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008Femrat kerkojne shume por ia dalin smil3dbd4e5e7563a.gif
Mos e ki merak festina, rregullohen kacurelat, mjafton te perkujdesesh ashtu si duhet smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 02.09.2014, 23:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008E lehte hekurosi moj


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
festina
Postuar nė: 03.09.2014, 20:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Ev ev smil3dbd4d8676346.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 03.09.2014, 22:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008
https://www.youtube.com/watch?v=-qFyDMEj1Sk


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio