Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> There and back Again..
Strider
Postuar nė: 01.09.2014, 20:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007...im back..

ku ini ooo milet?


a me njifni? a?a e dini kush jom?

ho kush e din?
smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Strider nė 01.09.2014, 20:50


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 01.09.2014, 20:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008mire se u ktheve smil3dbd4d4e4c4f2.gif
une e di...vec mos u habit pastaj smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Kacurelja nė 01.09.2014, 20:55


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 01.09.2014, 20:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007Oj,qeret mi ku jon? smil3dbd4e4c2e742.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Strider nė 01.09.2014, 20:56


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 01.09.2014, 20:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008vin me kohe smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 01.09.2014, 21:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Jezus back again ....


smile5012sd54s5d.gif


Urime viti i ri shkollor smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Strider
Postuar nė: 01.09.2014, 22:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (Foks_Ecc @ 01.09.2014, 22:44)
Jezus back again ....


smile5012sd54s5d.gif


Urime viti i ri shkollor smil3dbd4d4e4c4f2.gif

In vlla sekretar jom.Kom punu en veres haha..megjithate Flm shum.. smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
alvin
Postuar nė: 02.09.2014, 12:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008smil4a8acec9ecea0.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Strider
Postuar nė: 02.09.2014, 13:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (alvin @ 02.09.2014, 13:52)
smil4a8acec9ecea0.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4daabd491.gif

Ej,taj det kputi ndebat,nervat xhi mi ke boo 500 para do vjetve..hahaha smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif smil4a8acf7ea6a39.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 02.09.2014, 23:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (alvin @ 02.09.2014, 13:52)
smil4a8acec9ecea0.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4daabd491.gif

Hiiiiiiii qyre batmeni smil3dbd4e4c2e742.gif ani dhe Strideri gjall na qenka smil4a8acd602a050.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
babarekes
Postuar nė: 03.09.2014, 00:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Strider @ 01.09.2014, 23:08)
In vlla sekretar jom.Kom punu en veres haha..megjithate Flm shum.. smil4a8acf686328f.gif

popoo sekretarrr e dim Mejnxha krietar komune tej sekretar shkolleee
e ku shkoj ligji i konfliktit te interesit???
pallavrat shejtja qeter kuj.merr se erdhee smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 03.09.2014, 00:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (babarekes @ 03.09.2014, 01:04)
popoo sekretarrr e dim Mejnxha krietar komune tej sekretar shkolleee
e ku shkoj ligji i konfliktit te interesit???
pallavrat shejtja qeter kuj.merr se erdhee smil3dbd4d6422f04.gif

Po un sipas teje duhet mo punsohem,tjem rast social... smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 03.09.2014, 10:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008 Citim (alvin @ 02.09.2014, 13:52)
smil4a8acec9ecea0.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4daabd491.gif

HHOHOHO ALVINI

BURRSHTETAS I FORUMIT smil4a8acec9ecea0.gif smil4a8acec9ecea0.gif


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
babarekes
Postuar nė: 03.09.2014, 14:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Strider @ 03.09.2014, 01:50)
Po un sipas teje duhet mo punsohem,tjem rast social... smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Peej pak uj, lagee fejtin smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
alvin
Postuar nė: 01.02.2016, 14:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 01.02.2016, 21:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008Ende ka shprese per forumin... smil3dbd4d4e4c4f2.gif hahah


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio