Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> There and back Again..
LEGJENDA1
Postuar nė: 01.02.2016, 21:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 27643
Bashkangjitur: 08.01.2013 Citim (Kacurelja @ 01.02.2016, 15:05)
Ende ka shprese per forumin... smil3dbd4d4e4c4f2.gif hahah

po moter ka shprese une edi rama pi sonte jam gatshem per forum
PM
Top
ßina
Postuar nė: 03.03.2016, 20:49
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (LEGJENDA1 @ 01.02.2016, 22:13)
po moter ka shprese une edi rama pi sonte jam gatshem per forum

Edi jo prej sonte ti gjithmonė ke qenė, je ,dhe do tė jesh i gatshėm pėr forum.
Shumė ke sakrifiku e lobu, shpresoj qė do tė ia arrish qėllimin.Tė uroj fat e suksese. smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio