Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Bregdetet...
Kacurelja
Postuar nė: 03.09.2014, 19:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008Pershendetje te gjitheve...ka kohe qe nuk kam hapur teme te re dhe nuk e di nese ekziston nje teme e ngjajshme ne forum...


Tanime pushimet thuaj se mbaruan dhe do te dojaqe te diskutonim pak rreth bregdeteve, sidomos atyre shqiptare. Cilin bregdet e vizituat veren e fundit, cfar pershtypje iu la, ne cfare gjendje mendoni se jane bregdetet shqiptare, dhe gjithcka qe mendoni se eshte e rendesishme te diskutohet..

Diskutim te kendshem smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 03.09.2014, 22:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Shum mir qe ke hap tem te re dhe te mos jet e fundit , e per bregdetet shqiptare mir jan po pak sikur n`pazar bre,ashtu po thon se un nuk isha askund.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Kacurelja
Postuar nė: 03.09.2014, 23:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008 Citim (Trishtimi @ 03.09.2014, 23:43)
Shum mir qe ke hap tem te re dhe te mos jet e fundit , e per bregdetet shqiptare mir jan po pak sikur n`pazar bre,ashtu po thon se un nuk isha askund.

Doja t'i iki pak politikes dhe ta ringjallim forumin smil3dbd4d6422f04.gif
Sa per bregdetet, per disa, mire te kane thene, nuk te kan genjy aspak! smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 04.09.2014, 00:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Pse thua se kane mbaruar pushimet, ne qe nuk kemi shkuar ende, e planifikojme te shkojme ne shtator smil3dbd4d4e4c4f2.gif .

Bregdeti shqipetar eshte per gjynah, ajo cka eshte nga Zoti as qe ka teme diskutimi, sidomos pjesa jugore, por aty ku ka prek dora e njeriut, jo qe ka rregullu dicka, por edhe ate pjese te natyres e ka shkateru... smil3dbd4d99c6eaa.gif

Per ndryshe pushimet si vitin e kaluar kah Turqia, Titanic Delux ne Belek ose Wow Topkapi Palace.

Keshtu si do te kaloj, do shkruaj prap, pasi te kthehem smil4a8acd602a050.gif


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 04.09.2014, 10:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008 Citim (Foks_Ecc @ 04.09.2014, 01:36)
Pse thua se kane mbaruar pushimet, ne qe nuk kemi shkuar ende, e planifikojme te shkojme ne shtator smil3dbd4d4e4c4f2.gif .

Bregdeti shqipetar eshte per gjynah, ajo cka eshte nga Zoti as qe ka teme diskutimi, sidomos pjesa jugore, por aty ku ka prek dora e njeriut, jo qe ka rregullu dicka, por edhe ate pjese te natyres e ka shkateru... smil3dbd4d99c6eaa.gif

Per ndryshe pushimet si vitin e kaluar kah Turqia, Titanic Delux ne Belek ose Wow Topkapi Palace.

Keshtu si do te kaloj, do shkruaj prap, pasi te kthehem smil4a8acd602a050.gif

Shihe, kam thene "thuaj se mbaruan" haha smil3dbd4daabd491.gif

Shkaku i parase e shkateruan edhe natyren, kinse po rregullojne dicka dhe e bene edhe me keq.. smil3dbd4e29bbcc7.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 04.09.2014, 17:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Pas kthimit nga Afrika, e kisha hak me dal nje rreth ka bregdeti. Keshtu qe, mora rrug per Sarande. E tjam lodh andej ka vija detare, por qe ishte mahnitese.

Me pelqeu Saranda, uji i paster, i ngrohte, turiste sa te duash. E ka u ktheva natyrisht ktheva te shpia e te madhit tone, Enver Hoxhes dhe Ismail Kadarese ne Gjirokaster.

Hajt, tu mire metshi.


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 05.09.2014, 07:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008Para dy jave kam qene ne pushim ne Turqi, dhe ka qene tamam pushim me krejt gjerat OK, por veren tjeter nuk e kisha perzgjedh me Turqine, atje eshte mire krejt shqiptaret me shku edhe me marre kulture per gjithcka qe me rregullu vendin tone se prapseprape ai eshte vendi i huaj dhe nuk te ben te ndjehesh me shume e lumtur se ne Shqiperi (S'paku mua me eshte dukur ashtu)----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 05.09.2014, 14:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007 Citim (Kacurelja @ 04.09.2014, 11:41)
Shihe, kam thene "thuaj se mbaruan" haha smil3dbd4daabd491.gif

Shkaku i parase e shkateruan edhe natyren, kinse po rregullojne dicka dhe e bene edhe me keq.. smil3dbd4e29bbcc7.gif

Nejse, vera kaloi,e njeriu mund te pushoj kur lodhet, nuk isha i lodhet veres, tash pas punes veres lodhem smil3dbd4d4e4c4f2.gif


Ne shqipetaret edhe pare nuk dijme te bejme si duhet. Paramendoni ndertojne rreth bregut te detit objekte hotelerike, pa hapsire. :S kjo ndoshta te sjell fitime por shume afatshkurte.
Shikoni investimet ne Budva, Pulla, Dubrovnik, bregdeti grek, turk etj.
Jugu i shqiperise pak a shume ka nje standard te ndertimit te objekteve, por Duresi, Shen Gjini, Velipoja :S....
Sidoqofe, njeriu ne pushim shkon te largohet nga perditshmeria, pavarsisht vendit mendoj.


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
festina
Postuar nė: 14.09.2014, 14:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008As s'isha e as sdo shkoj smil3dbd4d99c6eaa.gif
kush ka kalu mire mos t'kallxojn smil3dbd4daabd491.gif smil4a8acea04e4b2.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio