Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> pershendetje me duhet ndihme!, gabim pagese ne banke
Scandalos
  Postuar nė: 18.10.2014, 21:02
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 27861
Bashkangjitur: 17.10.2014pershendetje mundsisht tem jep pergjigje dikush,
kam bere pagesen e KUB-it ne banke dhe masi kam paguar jam informuar qe kam zene kushtin .. ne banke nuk mujsha me i mar me ato para si mund te ja bej qe te paraqes semester dhe ta anuloj ate pagese?!..
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 23.10.2014, 11:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007 Citim (Scandalos @ 18.10.2014, 22:02)
pershendetje mundsisht tem jep pergjigje dikush,
kam bere pagesen e KUB-it ne banke dhe masi kam paguar jam informuar qe kam zene kushtin .. ne banke nuk mujsha me i mar me ato para si mund te ja bej qe te paraqes semester dhe ta anuloj ate pagese?!..

Banka nuk i kthen mjetet qe ke be pagese ne ndonje institucion, se nuk i ka mare mjetet banka, por ato mjete kane shkuar ne llogarine e institucionit qe ke leshu mjetet, tash ndihme duhet te kerkosh nga universiteti qe te te kthej mjetet ne xhirollogari, ose te te jep nje vertetim se mjetet e njejta mund ti shfrytezosh per pagesa tjera ne te njejtin institucion, ne kete rast universitet.
----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Scandalos
Postuar nė: 24.11.2014, 21:08
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 27861
Bashkangjitur: 17.10.2014faleminderit per pergjigjen
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio