Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> INFORMACJON PER NGJARJET, Ju lutemi na jepni informata.
DARDANI_40
Postuar nė: 09.05.2015, 15:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1406
Antari Nr: 12388
Bashkangjitur: 30.12.2007Konsiderova se eshte e nevojshme qe ndokush qe ka informacjon se cfare po ndodh
ne Kumanove, te na thote, si po zhvillohen ngjarjet, dhe per cilen aresye po zhvillohen
ato luftime. Me cfare thone gazetat dhe shtypi ne Tirane, informatat jane te zbehta.
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 14.05.2015, 19:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008SHpresojm te mbetet nje mister se deri me tash ashtu po duket...


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
babarekes
Postuar nė: 15.05.2015, 14:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Asgje nuk ndodh, perveq se Shperblimi i BDI per Kumanovaret per votat e dhena.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio