Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> sa nga ju jeni ber taman musliman nga leximi, nga e marum besimin ?nga hogja apo nga??
billi
Postuar nė: 28.06.2015, 19:24
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 13
Antari Nr: 27831
Bashkangjitur: 08.07.2014krejt e dim qe feja shkon me tradit trashigohet dhe keshtu ne shkojm ne gjami agjerojm dhe krijom besimin e fort pa lexu asnjeher kuran ..vetem nga shkrimet e disa librave nga audiot e hogjallarve etj..
po sa nga ju mundeni me thene une masi qe kam lexu kuuranin e kam forcu besimin dhe tash falem 5koh namaz shkoj gjuma etj..
PMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio