Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pershendetje, mir se ju gjeta :P
Valdrin_M
Postuar nė: 10.08.2015, 00:43
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 27901
Bashkangjitur: 10.08.2015Une Valdrin Miftari nga Kumanova perndryshe student ne Universitetin nderkombtar balkanik, studioj Inxhinjerin kompjuterike ne gjuhe angleze, kam perfunduar vitin e pare. 20 vjecar :D

PS.Nji pyetje adminit. Pse Universiteti nderkombtar balkanik ne Shkup nuk ben pjes tek lista e universiteteve te forumi juaj.
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 22.08.2015, 20:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Se ka ber vetvrasje ky forum.
Injorantet jan bo Admina dhe arriten me shkatrru smil3dbd4e398ff7b.gif [B]


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
di@na
Postuar nė: 08.10.2015, 08:24
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 22
Antari Nr: 27443
Bashkangjitur: 16.07.2012Botes i ka ardh fundi e le ma forumit, kur injorantat flasin per injorancen. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4daabd491.gif

Jam bind per nje gje, fajtori gjithmone flet per fajtor dhe mundohet me gjet fajin te tjert, e veten e ben viktime te fajit te tij ose saj. smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 13.10.2015, 17:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (di@na @ 08.10.2015, 09:24)
Botes i ka ardh fundi e le ma forumit, kur injorantat flasin per injorancen. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4daabd491.gif

Jam bind per nje gje, fajtori gjithmone flet per fajtor dhe mundohet me gjet fajin te tjert, e veten e ben viktime te fajit te tij ose saj. smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Me ke qenke nervozu bre ....


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
babarekes
Postuar nė: 13.10.2015, 18:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Happy_Soldier @ 13.10.2015, 18:59)
Me ke qenke nervozu bre ....

Me mu me mu e kaa,(se ka k****) :D


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 16.10.2015, 22:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008Shqiptari nuk e ka tradite ti prese ne kete menyre miqte.

Mire se erdhe Valdrin_M. Forumi eshte pak pasiv qe nje kohe te gjate, por shpresojme ta ringjallim... smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 31.10.2015, 19:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (di@na @ 08.10.2015, 09:24)
Botes i ka ardh fundi e le ma forumit, kur injorantat flasin per injorancen. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4daabd491.gif

Jam bind per nje gje, fajtori gjithmone flet per fajtor dhe mundohet me gjet fajin te tjert, e veten e ben viktime te fajit te tij ose saj. smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Me paske repliku a,pas ca kohe e pash tash,hala po kapesh per ...... ti a
Ti edhe ajo kuqka tjeter qe sun bohni rehat me burra vini qfryhni ktu.


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
di@na
Postuar nė: 03.11.2015, 12:41
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 22
Antari Nr: 27443
Bashkangjitur: 16.07.2012- Ja ja bu(b)rreci se cna shitet burre me femra,ka harru i shkreti qe burrnia tregohet me burra.
- Me apo pa vetedije mjerani tregon se qfare rrespekti paska ndaj femres automatikisht kuqke i bon nenen e tij, nenen e fmive te tij, motrat e vajzat e tij (nese ka).
- Sipas mllefit qe shpreh ketu tregon se sa jete te qete, te knaqet e te rehatshme po i dhurojka kuqka e tij.
- Ke harru qe nuk je tu bo monolog me kuqken tane ku perfundimi eshte: ANI O TI NJERI.
- Per dite e me shume bindem qe tipat e gjorre si ti keni frike nga emancipi i femrave.

P.S.: A thu nena jote e shkrete a eshte krenare me kete edukate, kulture e nivel te intelegjences kaq te ulet qe te ka dhene? A thu si e ndien veten me kete epitet KUQKE qe e shperblen?
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 03.11.2015, 19:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Hajde ti jep 5 euro edhe merr pushim per sod smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio