Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Njerzit e Humburr
Zedka
Postuar nė: 15.09.2017, 20:54
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Akoma gjall ky forum a?


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
LIMMI
Postuar nė: 02.11.2017, 22:14
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007Phuuuuuu me kapi NOSTALGJIA smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
LEGJENDA1
Postuar nė: 06.01.2018, 21:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 27643
Bashkangjitur: 08.01.2013une jam edi rama kerkoj mbeshtet te madh
PM
Top
Muslimboy
Postuar nė: 14.01.2018, 23:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 729
Antari Nr: 19470
Bashkangjitur: 12.01.2009Ka qene ne kohė e art ne kete forum.
Sonte mu kujtu dhe hyra tė shiqoj se qfar ka.
Ata qe me njohin i pershendes, por edhe ata qe nuk me njohin. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Kjo Dynja eshte sikurse hija nese tenton ta kapesh ate kurr sdo te arrish ta besh ate gje.
Nese ja kthen shpinen asaj,te vjen pas teje(Iben Kajjim)
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 27.03.2019, 19:04
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Limi Pershendetje per ty dhe gjithe antaret tjer.. smil4a8acf7ea6a39.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Zedka nė 27.03.2019, 19:05


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 13.04.2019, 21:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Me kap trishtimi kur hy n`ket forum,ndihem i vetmuar dhe realisht ashtu eshte


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio