Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sondazh:Per ke do votoni me 24 Prill.
 
Per ke do votoni me 24 Prill.
BDI [ 0 ]  [0.00%]
PDSH [ 3 ]  [50.00%]
LR-PDSH.RDK [ 2 ]  [33.33%]
BESA [ 1 ]  [16.67%]
Gjitėsejt vota: 6
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
babarekes
Postuar nė 06.02.2016, 14:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Zgjedhjet afrohen dhe ta shohem cila Parti mendoni se do dal fituese.


PS
Un Vazhdoj te jem FAQEBARDH PDSH smil3dbd4d6422f04.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga babarekes nė 06.02.2016, 14:25


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
studentiGV
Postuar nė 07.02.2016, 10:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 180
Antari Nr: 26641
Bashkangjitur: 10.06.2011Faqebardh apo Veren Do Smrt ?
Perndryshe jan duke u bo gjitha perpjekjet per kualicionimin e Aleances me Besen dhe 99% do dalin me list te perbashket.
PM
Top
babarekes
Postuar nė 07.02.2016, 18:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (studentiGV @ 07.02.2016, 11:28)
Faqebardh apo Veren Do Smrt ?
Perndryshe jan duke u bo gjitha perpjekjet per kualicionimin e Aleances me Besen dhe 99% do dalin me list te perbashket.

Ne te PDSH-s kemi qen ata qe prej 2002 kemi than se BDI dhe Ali Ahmeti jan TRADHTAR dhe Parti anti shqiptare, e tash pas 14 viteve dikuj ja kujtu se ajo eshte ashtu.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
NoLimit
Postuar nė 17.02.2016, 23:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007SDSM


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio