Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> O shqipe!, Pershendetje!
VesaVesa
Postuar nė: 02.07.2018, 14:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1772
Antari Nr: 16806
Bashkangjitur: 13.08.2008Dyshoj qe shumica ende kyqen ne kete forum ! Kemi kalu qaste te mira e te keqija bashke, keni qene pjese e pandashme e jetes time per nje kohe te caktuar....dihet jeta ka vazhdu per secilin prej nesh dhe qe jemi ne skaje te ndryshme te botes,megjithate deshta me ju pershendete te gjitheve qe do ti lexoni keto rreshta,miqet dhe armiqet virtual te ketij forumi aq te frekuentuar ne nje kohe! Ju deshiroj jete te mire dhe shume suksese te gjitheve🍀🍀🍀🍀🍀🍀


----------------------------------------
When we have lost everything,including hope,life becomes a disgrace,and death a duty.
PMMSN
Top
babarekes
Postuar nė: 03.07.2018, 08:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (VesaVesa @ 02.07.2018, 15:30)
Dyshoj qe shumica ende kyqen ne kete forum ! Kemi kalu qaste te mira e te keqija bashke, keni qene pjese e pandashme e jetes time per nje kohe te caktuar....dihet jeta ka vazhdu per secilin prej nesh dhe qe jemi ne skaje te ndryshme te botes,megjithate deshta me ju pershendete te gjitheve qe do ti lexoni keto rreshta,miqet dhe armiqet virtual te ketij forumi aq te frekuentuar ne nje kohe! Ju deshiroj jete te mire dhe shume suksese te gjitheve🍀🍀🍀🍀🍀🍀

Shaum hejrr bofsh, na ke cu tkajm smil3dbd4e1748cc9.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 27.07.2018, 10:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Pas ni viti a ca u kyqa edhe e pash se gjall koka ky forum.
Kem mesu shum se ne ket bot ka njerz me vler dhe pa vler.

Shum koh kemi kalu,por ran disa Admina analfabeta edhe e shkatrrun. smil3dbd4daabd491.gif
Spe di ajon gjall krejt antart apo ndokush smil3dbd4e29bbcc7.gif
Ju pershendes o njerz


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 03.08.2018, 15:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008Nuk eshte puna veq e adminave, elektronika nderron shpejt edhe njerzit po ju pershtaten shume shpejt, dmth dalin aplikacione te reja cdohere me interesante ndersa te vjetrat kalojne ne monotoni.
Por e verteta eshte se asnjeri nuk mund t'a mohojme sepse dikur jemi knaq ne kete forum.

Ju pershendes krejtve pa dallime


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
babarekes
Postuar nė: 06.08.2018, 14:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Per@ndorj@ @ 03.08.2018, 16:59)


Ju pershendes krejtve pa dallime

Shaum hejer bofsh ene ne te pershendesem smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 07.08.2018, 17:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008A ini per kani soq me pip smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga dasaaa nė 07.08.2018, 17:01


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 08.08.2018, 09:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Her pas here kyqem ne foru, por disi mbretron heshtja dikur ketu ishte krejt me ndryshe, anetaret e forumit shpresoj te jen shendosh e mire, ata sigurisht qe jan online neper vende tjera si p.sh FB ,IG, ETJ ETJ.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 09.08.2018, 10:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008 Citim (dasaaa @ 07.08.2018, 18:00)
A ini per kani soq me pip smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Hahhahahah


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
ßina
Postuar nė: 25.01.2019, 13:49
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Nime oj shqipe mirė e ka mahmuti a ka kush qė na bjen nfije.....
smil3dbd4d4e4c4f2.gif

https://youtu.be/BvGtNCREcAQ

P.S.: kjo kėngė shkon pėr shqipet qė jo veq nė gjumė po edhe nė komė me ra sju del inati (fmijaqave) smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ßina nė 25.01.2019, 14:07


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
CuLiRuLz
Postuar nė: 27.01.2019, 21:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 390
Antari Nr: 16501
Bashkangjitur: 21.07.2008 Citim (VesaVesa @ 02.07.2018, 15:30)
Dyshoj qe shumica ende kyqen ne kete forum ! Kemi kalu qaste te mira e te keqija bashke, keni qene pjese e pandashme e jetes time per nje kohe te caktuar....dihet jeta ka vazhdu per secilin prej nesh dhe qe jemi ne skaje te ndryshme te botes,megjithate deshta me ju pershendete te gjitheve qe do ti lexoni keto rreshta,miqet dhe armiqet virtual te ketij forumi aq te frekuentuar ne nje kohe! Ju deshiroj jete te mire dhe shume suksese te gjitheve🍀🍀🍀🍀🍀🍀

Pershendetje, u bene fix 10 vite qe nuk jam futur ne kete forum edhe vertet me paska mare malli shum per shoqerin e dikurshme.
Duke shikuar nickname tim ne google pash disa foto te mia qe i paskam postuar ateher ketu haha. Edhe zdi pse smuj me i fshi do hmm
Ju pershendes...


----------------------------------------
Adhurues me MILION a ka SHQIPE qė sum DON..!
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Frenki
Postuar nė: 15.03.2019, 13:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008 Citim (Per@ndorj@ @ 03.08.2018, 16:59)
Nuk eshte puna veq e adminave, elektronika nderron shpejt edhe njerzit po ju pershtaten shume shpejt, dmth dalin aplikacione te reja cdohere me interesante ndersa te vjetrat kalojne ne monotoni.
Por e verteta eshte se asnjeri nuk mund t'a mohojme sepse dikur jemi knaq ne kete forum.

Ju pershendes krejtve pa dallime

Nuk do kisha thėnė se me zhvillimin e teknologjisė erdhi deri tek kushtimisht thėnė forumit,por mė shumė nga paaftėsia e oersonave pėrgjegjės. Di disa forume maqedonsh qė janė shumė aktive ku bėhen me qindra komente mirėpo ato kan dit si tė e menaxhojn punėn.

Ngeleni te pėrshėndetur smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
festina
Postuar nė: 12.04.2019, 17:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Hejj qysh kesh tu nejt e mlume perj puneve e cullve veq kur mra nmen forumi hahahah
Pershendetje per krejt


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 13.04.2019, 21:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (festina @ 12.04.2019, 18:51)
Hejj qysh kesh tu nejt e mlume perj puneve e cullve veq kur mra nmen forumi hahahah
Pershendetje per krejt

Njejt dhe un smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 07.08.2019, 10:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Alohoooooooooooo

A ka najkush a jo, ....


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 21.08.2019, 10:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008Njehere ne vit me na u kujtu forumi boll eshte. Qaq shume qe na kan kap gajlet. Jeta na ka kap per fyti :P


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio